Dvdvana

BİNA İÇİ
SIHHİ TESİSAT
Yüksek Katlı Bina, AVM ve Yaşam Kompleksleri gibi projelerde Sıhhi Tesisat; Yedek Güvenlik Önlemli, İzlenebilir ve Geri Bildirim Alınabilir olmalıdır. Aksi taktirde Sıhhi Tesisatta yaşanabilecek bir problem neticesinde oldukça prestijli alanlar su altında kalabilir ve çok ciddi maliyetlere neden olabilir. DVD Vana çözümleri, BMS Sistemi ile koordine çalışır ve Vanaların doğru çalışıp çalışmadığı sürekli izlenebilir, herhangi bir arıza durumunda alarm alınabilir. Ayrıca, Yedekleme Sistemler..
HVAC
HVAC; AHU ve FCU’ler dolayısı ile sürekli debi değişiminin yaşandığı hatlardır. Bu nedenle HVAC hatlarındaki en temel gereksinim, Hassas Debi Kontrolüdür. DVD Vana, çeşitli Debi Kontrol ürünleri sayesinde Ana Hatların Balanslanması konusunda çözümler getirir. ·         İlk Yerli Üretim Kartuşlu Tip Dinamik Balans Vanaları (DN50 – 250) ·         Ana Hatların Balanslanmasında Basınç Fark Kontrolü için..
YANGIN TESİSATI
Yangın anında Yangın Tesisatı, Yaşamı korur. Bu nedenle Bina için Sistemlerde en kritik tesisat, Yangın Tesisatıdır. Ekipmanların güvenilirliğini sağlamak için bu hatlarda UL/FM Sertifikasyonlu çözümler gerekmekte ve yüksek koruma sağlanmalıdır. DVD Vana, UL/FM Onaylı ürünler ile Yangın Tesisatlarına çözümler getirmektedir.•Delüj Vanalar •Pre-Action tip Delüj Vanalar•Yer üstü ve Yer altı Yangın Hidrantlarıİle Yangın anında DVD Vana’ya güvenebilirsiniz. ..
Bu websitede belirtilen tüm bilgiler DOĞUŞ VANA’ya aittir ve izinsiz olarak hiçbir amaçla kullanılamaz. Böyle bir harekete karşı DOĞUŞ VANA, yargı kuruluşlarına başvurma hakkına sahiptir. 
DOĞUŞ VANA, bu websitede belirtilen tüm bilgileri habersiz olarak değiştirme hakkına sahiptir. DOĞUŞ VANA, bu websitede yapılmış hatalar için yasal olarak sorumlu tutulamaz.
Copyright © 2016