Dvdvana

ÖZEL UYGULAMALAR
ENDÜSTRİYEL TESİSLER VE DENİZ SUYU SİSTEMLERİ
İçme suyu şebekelerinin aksine, endüstriyel tesisler daha yüksek basınçlar ve daha korozif ortamlar barındırırlar. Bu nedenle vanalar, farklı uygulamalar için özel vana malzeme ve aksesuarları gerektirir. DVD Vana, Deniz Suyu Hatları için tüm ürün grubunu Nikel Alüminyum Bronz veya Dupleks paslanmaz malzemelerden üretebilmektedir. Ayrıca korozif uygulamalar için vana gövde ve iç aksamlarında SS304, SS316, SS304L, Monel gibi Malzemeler kullanılabilmektedir. DVD Vana; PN10, PN16, PN25 ve PN40’ın y..
ATIK SU HATLARI ARITMA TESİSLERİ
Atık Su Terfi İstasyonları, Hatları ve Arıtma Tesislerinin; standart bir su şebekesinden çok farklı gereksinimleri vardır. Ekipmanlar için bu gereksinimlerden en belirginleri; yüksek partikül direnci ve yüksek korozyon dayanımıdır. Partiküller, Vanaları tıkayıp hızlı bir şekilde çalışmasını engellerken; korozif akışkanlar Vana malzemelerinde erozyona neden olarak hızla aşınmasına sebep olabilir. Bu sebeple Atık Su hatlarındaki vanalar özel olarak tasarlanmalı ve imal edilmelidir. · ..
Bu websitede belirtilen tüm bilgiler DOĞUŞ VANA’ya aittir ve izinsiz olarak hiçbir amaçla kullanılamaz. Böyle bir harekete karşı DOĞUŞ VANA, yargı kuruluşlarına başvurma hakkına sahiptir. 
DOĞUŞ VANA, bu websitede belirtilen tüm bilgileri habersiz olarak değiştirme hakkına sahiptir. DOĞUŞ VANA, bu websitede yapılmış hatalar için yasal olarak sorumlu tutulamaz.
Copyright © 2016