Dvdvana

SULAMA
TARIMSAL SULAMA
Yaşamın sürmesi için en temel iki ihtiyaç, Su ve Gıdadır. Gıda da Su’ya ihtiyaç duyduğundan; Tarlalara Su ulaştırılması Yaşam için elzemdir. DVD Vana, Göletlerden Çiftçilerin Su Alma Yapılarına kadar kullanılan tüm Vana Ekipmanlarını üretmekte, böylelikle projelerde Tek Üreticiden tedarik yapılabilmektedir. Firma kuruluşu ile birlikte üretime başlanan ve Ülkemizde ilk defa piyasaya sunulan Sulama Hidrantları sayesinde günümüzde yüzbinlerce çiftçi, DVD Tarımsal Sulama Çözümlerini kullanmaktadır.·..
PEYZAJ SULAMASI
Daha yeşil bir şehir ve yaşam için Peyzaj Uygulamaları, şehirlerimizin olmazsa olmazıdır. Ancak Peyzaj Sulaması, şehir su tüketiminde çok ciddi bir paya sahiptir. Bu nedenle Peyzaj Sulamalarının oldukça verimli olması ve takip edilebilir olması gerekmektedir. 15 yılın üzerinde tecrübesi ile DVD Vana, Peyzaj Sistemlerinde verimlilik ve su tasarrufu için komple çözümler sağlamaktadır. ·   Verimli Sulama için Sprey ve Rotor Sprinkler ·   Sulama Kontrolü için Hidrolik Kontrol V..
Bu websitede belirtilen tüm bilgiler DOĞUŞ VANA’ya aittir ve izinsiz olarak hiçbir amaçla kullanılamaz. Böyle bir harekete karşı DOĞUŞ VANA, yargı kuruluşlarına başvurma hakkına sahiptir. 
DOĞUŞ VANA, bu websitede belirtilen tüm bilgileri habersiz olarak değiştirme hakkına sahiptir. DOĞUŞ VANA, bu websitede yapılmış hatalar için yasal olarak sorumlu tutulamaz.
Copyright © 2016