Dvdvana
MİSYON
Yüksek kalitedeki üretim tesisleri, sürekli geliştirilen son teknoloji ürünleri ve tecrübeli çalışanları ile müşterilerinin taleplerini karşılamak, küresel pazarda lider konumuna yükselmek ve bu konumu elinde tutmaktır.
VİZYON

Yeni Ufuklar için 2020’ye Odaklanın!

2013 yılında gerçekleştirilen stratejik planlama çalışması sonucunda, firmanın ‘2020 Vizyonu’ ortaya koyulmuştur. 7 yıllık plan dahilinde Ciro, Karlılık, Personel Sayısı, Ürün Stratejisi, Pazar Stratejisi, Üretim Stratejisi, Organizasyon Yapısı gibi pek çok parametre hedefleri belirlenmiş ve yıl yıl projekte edilmiştir. Bu hedefler nezdinde, her yılın odak stratejileri belirlenmiş; her yıl için stratejileri besleyecek projeler tanımlanmıştır. 2020 Vizyonu‘na destek sağlayacak şekilde DVD Vana’da, proje yönetimi gerçekleştirilmekte ve her bir projenin Proje Planı, Proje Lider ve Ekibi ve Proje Hedefleri bulunmaktadır. Aylık olarak yapılan Proje YGG Toplantıları ile Proje Planı ve KPI (Kilit Performans İndikatörleri) takip edilmektedir. DVD Vana olarak geleceğimizi şansa bırakmıyor ve faaliyetlerimizi stratejik planımız çerçevesinde yürütüyoruz.

Bu websitede belirtilen tüm bilgiler DOĞUŞ VANA’ya aittir ve izinsiz olarak hiçbir amaçla kullanılamaz. Böyle bir harekete karşı DOĞUŞ VANA, yargı kuruluşlarına başvurma hakkına sahiptir. 
DOĞUŞ VANA, bu websitede belirtilen tüm bilgileri habersiz olarak değiştirme hakkına sahiptir. DOĞUŞ VANA, bu websitede yapılmış hatalar için yasal olarak sorumlu tutulamaz.
Copyright © 2016