Hoşgeldiniz
Dvdvana

“YAŞAM GETİRİR”

İnsanlık önce hayatta kalmak, daha sonra gelişebilmek ve büyüyebilmek için ilk günden bugüne Su’ya ihtiyaç duydu. Hayatın 4 temel elemanından biri olan Su, insanlığın yeryüzündeki varoluşu boyunca ona eşlik etti.

Tüm Medeniyetler Su kenarlarında yükseldi, modern toplumun temelleri Su üzerinden atıldı.

Gıda Su’ya ihtiyaç duydu, Enerji Su’ya ihtiyaç duydu, Ulaşım Su üzerinden yapıldı; Su temini ve depolanması için, binlerce yıldır, mühendislik harikası çözümler ve yapılar inşa edildi.

Geçmişte Su’ya yakın olmak adına nehir, göl ve kaynak kenarlarında yerleşim kuran insanlar; şehirleşme ve modern toplum ile birlikte Su’yu kaynağından bulunduğu yere taşıyarak, su bulunmayan bölgelerde de yaşamaya başladılar. Kilometrelerce uzaklardan, taşıma hatları ile şehir ve tarlalara getirilen Su, insanlığa bulunduğu her yerde yaşam vermeye devam ediyor.

Su‘yun tarihsel yolculuğunun içinde, ürettiğimiz vana çözümlerimizle elliyi aşkın ülkenin Su temin hatlarının, pompa istasyonlarının, barajlarının güvenilir bir parçası olmak, farklı belediyeler ve idarelerin güven ve takdirlerini kazanmak; DVD Vana’ya büyük keyif ve gurur vermektedir.


DVD Vana;


İçme Suyu Şebekelerinden, Tarımsal Sulama Sistemlerine, Enerji Üretimi ve Endüstriyel Sistemlerden, Pompa İstasyonları ve Ana İletim Hatlarına, Su’yun tekrar kullanımında Atık Su Hat ve Arıtma Tesislerinden, Deniz Su’yunun Tatlı Su olarak kazanılmasına kadar geniş bir yelpazede faaliyet göstermektedir.

 

Su, yaşamın kaynağıdır.

Su varsa, yaşam devam ediyor demektir.

HABERLER
DOĞUŞ Yer Altı Gömme Tip Hava Vanaları, herhangi bir Sanat Yapısı veya Vana Odası gerektirmez. Vana üzerinde dahili olarak bulunan Paslanmaz Koruma Kılıfı sayesinde, ürün direkt olarak toprağa gömülebilmektedir. Bu sayede hem dışarıdan yapılabilecek müdahalelere karşı hava vanası korunur, hem de pahalı ve oldukça yer kaplayan Vana Odası inşaat maliyetle.. devami
DOĞUŞ Ön Ödemeli Ultrasonik Su Sayaçları hassas debi okuması ve kredi tükenmesi durumunda sayacı otomatik kapatmak için tasarlanmıştır. Ultrasonik tasarım sayesinde partiküllü sularda dahi hassas okumayı garanti eder ve kesinlikle havayı ölçmez devami
Bu websitede belirtilen tüm bilgiler DOĞUŞ VANA’ya aittir ve izinsiz olarak hiçbir amaçla kullanılamaz. Böyle bir harekete karşı DOĞUŞ VANA, yargı kuruluşlarına başvurma hakkına sahiptir. 
DOĞUŞ VANA, bu websitede belirtilen tüm bilgileri habersiz olarak değiştirme hakkına sahiptir. DOĞUŞ VANA, bu websitede yapılmış hatalar için yasal olarak sorumlu tutulamaz.
Copyright © 2016

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz.

Lütfen bildirimleri okuduğunuzu onaylamak için kutucukları işaretleyiniz.